Ручний розпилювач Bradas LE-5103
Bradas LE-5103 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bradas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bradas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bradas LE-5103
Пістолет для поливу Bradas HANDY LIME LINE регульований LE-5103 | 163 грн. |
Пістолет для поливу регулювань HANDY LIME LINE, LE-5103 | 263 грн. |
Пістолет для поливу Bradas HANDY регульований, прямий, LIME EDITION LE-510 | 148 грн. |
Пістолет для поливу Bradas HANDY LIME LINE регульований LE-5103 | 163 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →