Мультиметр Fluke 279 FC
Відео 2Фото 3 |
Fluke 279 FC
Пристрій:мультиметр
Пост. напруга:600 мВ, 1000 В
Змін. напруга:600 мВ, 1000 В
Опір:600 Ом, 50 МОм
Вбудований тепловізор. Fluke Connect (FC) — система бездротової передачі даних.
Модель 279 FC поставляється без чохла і струмовимірювальних кліщів, а в комплекті 279 FC/iFlex є чохол та струмовимірювальні кліщі
Всі характеристики
Характеристики 279 FC
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fluke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fluke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fluke 279 FC
Fluke 279 FC із вбудованим тепловізором | 70 899 грн. |
Fluke 279 FC (4989200) — Бездротовий мультиметр-тепловізор True RMS на 599 | 71 169 грн. |
Fluke 279 FC (4684050) — Цифровий мультиметр-тепловізор, 1000 В/2500 A 468 | 69 205 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →