Мультиметр UNI-T UT601
Відео 7Фото 9 |
UNI-T UT601
Пристрій:мультиметр
Опір:20 Ом, 2000 МОм
Всі характеристики
Характеристики UT601
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог UNI-T 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі UNI-T.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити UNI-T UT601
Усі ціни 15 →Мультиметр цифровой UNI-T (UT601) | 1 338 грн. |
UNI-T UT601 | 1 699 грн. |
Цифровий мультиметр UNI-T UT601 | 2 070 грн. |
UNI-T Цифровий мультиметр UNI-T UT601 | 2 070 грн. |
UNI-T Мультиметр UNIT UT601 2067 | 2 049 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель UT601 — немає функції вимірювання індуктивності, є функція вимірювання ємності
- Модель UT602 — немає функції вимірювання ємності, є функція вимірювання індуктивності
- Модель UT603 — є функції вимірювання індуктивності та ємності
РекомендуємоПорівняти в таблиці →