Кухонний ніж Forest 361413
Forest 361413 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forest 361413
Усі ціни 7 →Кухонный нож FoREST обвалочный полугибкий 130 мм Красный (361413) 361413 | 516 грн. |
Кухонний ніж FoREST обвалювальний напівгнучкий 130 мм Червоний (361413) 36 | 371 грн. |
FoREST Кухонний ніж FoREST обвалювальний напівгнучкий 130 мм Червоний (361 | 371 грн. |
Ніж обробний напівгнучкий 130 мм червоний FoREST (361413) | 447 грн. |
Ніж обробний напівгнучкий червоний L 130 мм FoREST FD-361413 | 445 грн. |
Кухонний ніж FoREST обвалювальний напівгнучкий 130 мм Червоний (361413) | 445 грн. |
Ніж обвалочний FoREST червоний 13 см (361413) | 403 грн. |
Модификації Forest 361413
Ціни на Forest 361413 |
---|---|---|---|---|
Forest 361313 | від 371 грн. | 6 пропозицій | ||
Forest 361613 | від 369 грн. | 6 пропозицій | ||
Forest 361413 | від 371 грн. | 9 пропозицій | ||
Forest 361113 | від 371 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →