Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24602/007
Tramontina Profissional Master 24602/007 білий чорний |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24602/007
Усі ціни 7 →Ніж Tramontina Profissional Master (24602/007) | 529 грн. |
Нож Tramontina Profissional Master (24602/007) | 521 грн. |
Нож обвалочный Tramontina Profissional Master 17,8 см 24602/007 | 570 грн. |
Tramontina 24602/007 | 518 грн. |
Кухонний ніж обвалочний Tramontina Profissional Master Black 24602/007 (17 | 682 грн. |
Ніж обвалочний Tramontina Professional Master 178мм (24602/007) | 526 грн. |
Ніж обвалювальний Tramontina Profissional Master 17.8 см (24602/007) | 705 грн. |
Модификації Tramontina Profissional Master 24602/007
Ціни на Tramontina Profissional Master 24602/007 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24602/087 | від 508 грн. | 25 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24602/007 | від 518 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →