Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24603/186
Tramontina Profissional Master 24603/186 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24603/186
Усі ціни 22 →Ніж Tramontina Master 24603/186 (152 мм) | 574 грн. |
Нож Tramontina Master 24603/186 (152 мм) | 574 грн. |
Нож обвалочный Tramontina Professional Master 24603/186 | 604 грн. |
Нож TRAMONTINA PROFISSIONAL MASTER (24603/186) 24603/186 | 655 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master обвалочный 152 мм White (24603 | 466 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →