Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24609/058
Відео 1Фото 13 |
Tramontina Profissional Master 24609/058 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24609/058
Усі ціни 16 →Ніж Tramontina Profissional Master yellow для м'яса 203 мм (24609/058) | 975 грн. |
Нож Tramontina Profissional Master yellow для мяса 203 мм (24609/058) | 1 005 грн. |
Нож Tramontina Profissional Master 20,3 см 24609/058 | 1 058 грн. |
Нож TRAMONTINA PROFISSIONAL MASTER yellow д/мяса 203 мм (24609/058) 24609/ | 898 грн. |
Tramontina Profissional Master (24609/058) | 990 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Profissional Master 24609/058:
- Загальна довжина — 34.5 см
- Вага — 160 г
- Рівна ріжуча кромка
Модификації Tramontina Profissional Master 24609/058
Ціни на Tramontina Profissional Master 24609/058 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24609/088 | від 799 грн. | 17 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/058 | від 898 грн. | 17 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/028 | від 799 грн. | 4 пропозиції | ||
Tramontina Profissional Master 24609/018 | від 799 грн. | 4 пропозиції | ||
Tramontina Profissional Master 24609/078 | від 799 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →