Кухонний ніж Arcos 2900 292124
Відео 1Фото 9 |
Arcos 2900 292124 |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 2900 292124
Усі ціни 8 →Кухонный нож Arcos серия "2900" поварской 200 мм Белый (292124) 292124 | 818 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" поварський 200 мм Білий (292124) 292124 | 820 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos серія "2900" поварський 200 мм Білий (292124) 292 | 820 грн. |
Ніж кухарський 200 мм білий серія "2900" Arcos (292124) | 966 грн. |
Ніж кухарський Arcos 2900 з лезом із нержавіючої сталі 20см (292124) | 979 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Arcos 2900 292124:
- Вага — 0.21 кг
- Arcos 2900 292100-жовтий
- Arcos 2900 292121-зелений
- Arcos 2900 292122-червоний
- Arcos 2900 292123-синій
- Arcos 2900 292124-білий
- Arcos 2900 292125-чорний
- Arcos 2900 292128-коричневий
- Arcos 2900 292131-фіолетовий
Модификації Arcos 2900 292124
Ціни на Arcos 2900 292124 |
---|---|---|---|---|
Arcos 2900 292124 | від 736 грн. | 11 пропозицій | ||
Arcos 2900 292100 | від 736 грн. | 11 пропозицій | ||
Arcos 2900 292121 | від 736 грн. | 7 пропозицій | ||
Arcos 2900 292128 | від 736 грн. | 10 пропозицій | ||
Arcos 2900 292123 | від 736 грн. | 10 пропозицій | ||
Arcos 2900 292122 | від 736 грн. | 11 пропозицій | ||
Arcos 2900 292125 | від 736 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →