Кухонний ніж SAMURA Butcher SBU-0085
SAMURA Butcher SBU-0085 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA Butcher SBU-0085
Усі ціни 10 →Ніж кухонний Samura Butcher Гранд Шеф 219 мм (SBU-0085) | 649 грн. |
Нож кухонный Шеф Samura Butcher 219 мм (SBU-0085) SBU-0085 | 649 грн. |
Ніж кухарський Samura Butcher (SBU-0085) | 649 грн. |
Кухонный Шеф нож 219 мм Samura Butcher (SBU-0085) SBU-0085 | 649 грн. |
Ніж кухонний Шеф Samura Butcher 219 мм (SBU-0085) | 649 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →