Кухонний ніж 3 CLAVELES Uniblock 01159
3 CLAVELES Uniblock 01159 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 3 CLAVELES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 3 CLAVELES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES Uniblock 01159
Усі ціни 10 →Нож поварской 200 мм 3 Claveles Uniblock (01159) | 1 099 грн. |
Нож поварской 200 мм 3 Claveles Uniblock (01159) 01159 | 1 099 грн. |
Нож поварской 200 мм 3 Claveles Uniblock (01159) | 1 099 грн. |
Ніж кухарський 200 мм 3 Claveles Uniblock (01159) | 1 099 грн. |
Нож поварской 200 мм 3 Claveles Uniblock (01159) 01159 | 1 099 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →