Сковорідка Frabosk Bianca 652.26 26 см
Фото 9 |
Frabosk Bianca 652.26 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frabosk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frabosk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frabosk Bianca 652.26 26 см
Сковарда "Bianca" FRABOSK 26 см 652.26 | 699 грн. |
Frabosk 652-26 | 750 грн. |
Сковорода Frabosk Bianca 652-26 26 см | 835 грн. |
Сковорода "bianca" 2.2 мм 5-ти шарове біле покриття бак.ручка діам.26см Fr | 713 грн. |
Сковорода Frabosk Bianca 652-26 26 см | 794 грн. |
Модификації Frabosk Bianca 652.26
Ціни на Frabosk Bianca 652.26 |
---|---|---|---|---|
Frabosk Bianca 652.24 24 см | від 659 грн. | 9 пропозицій | ||
Frabosk Bianca 652.26 26 см | від 699 грн. | 6 пропозицій | ||
Frabosk Bianca 652.28 28 см | від 729 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →