Каструля Maestro Classic MR3516-18
Фото 7 |
Maestro Classic MR3516-18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR3516-18
Усі ціни 22 →Каструля Maestro 18 см 3 л (3516-18) | 681 грн. |
Кастрюля Maestro 3 л Ø18 см (MR-3516-18 | 673 грн. |
Maestro 3516-18-MR | 620 грн. |
Maestro MR-3516-18 | 940 грн. |
Каструля з кришкою Maestro MR-3516-18 3 л 18 см | 1 031 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Maestro Classic MR3516-18
Ціни на Maestro Classic MR3516-18 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR3516-18 | від 620 грн. | 26 пропозицій | ||
Maestro Classic MR3516-20 | від 674 грн. | 28 пропозицій | ||
Maestro Classic MR3516-24 | від 867 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →