Каструля Infinity Yellow 6873759
Infinity Yellow 6873759 |
|
Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Infinity 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Infinity.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Infinity Yellow 6873759
Усі ціни 8 →Кастрюля INFINITY SCE-P351 /cк.кр/16 см/1.8 л/Yellow (6873759) 6873759 | 393 грн. |
Каструля Infinity SCE-P351 Yellow 1.8 л (6873759) 6873759 | 279 грн. |
Infinity Yellow SCE-P351 16 см 1.8 л (6873759) YellowSCE-P35116см1.8л(6873 | 281 грн. |
Infinity 6873759 | 267 грн. |
Каструля INFINITY SCE-P351 16 см 1.8 л Yellow | 338 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Infinity Yellow 6873759
Ціни на Infinity Yellow 6873759 |
---|---|---|---|---|
Infinity Yellow 6873758 | від 319 грн. | 3 пропозиції | ||
Infinity Yellow 6873759 | від 267 грн. | 9 пропозицій | ||
Infinity Yellow 6873760 | від 399 грн. | 2 пропозиції | ||
Infinity Yellow 6873761 | від 448 грн. | 2 пропозиції | ||
Infinity Yellow 6873762 | від 403 грн. | 12 пропозицій | ||
Infinity Yellow 6873763 | від 488 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →