Сковорідка Frabosk Marilyn 651.28 28 см
Frabosk Marilyn 651.28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frabosk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frabosk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frabosk Marilyn 651.28 28 см
Усі ціни 8 →Сковорода FRABOSK Marilyn 28 см (651.28) | 698 грн. |
Frabosk 651-28 | 762 грн. |
Сковорода 28 см, Marilyn - Frabosk - 651.28 | 650 грн. |
Сковорода Frabosk Marilyn 651-28 28 см | 981 грн. |
Сковорода Frabosk Marilyn 651-28 28 см | 846 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Frabosk Marilyn 651.28
Ціни на Frabosk Marilyn 651.28 |
---|---|---|---|---|
Frabosk Marilyn 651.20 20 см | від 435 грн. | 10 пропозицій | ||
Frabosk Marilyn 651.24 24 см | від 540 грн. | 11 пропозицій | ||
Frabosk Marilyn 651.26 26 см | від 600 грн. | 10 пропозицій | ||
Frabosk Marilyn 651.28 28 см | від 650 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →