Каструля Edenberg EB-8111
Фото 7 |
Edenberg EB-8111 |
|
Тканинні прихватки в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-8111
Усі ціни 6 →Казан EDENBERG 2,8л мармурове покриття ЕВ-8111 | 1 253 грн. |
Кастрюля-казан EDENBERG EB - 8111 з антипригарним покриттям квадратна чорн | 825 грн. |
Каструля-казан Edenberg EB-8111 з мармуровим покриттям та скляною кришкою | 1 260 грн. |
Каструля-казан з мармуровим покриттям та кришкою Edenberg EB-8111 | 757 грн. |
Каструля-казан із кришкою Edenberg EB-8111 з мармуровим покриттям 2.8 л | 1 359 грн. |
Каструля-казан Edenberg 2.8 л EB-8111 з мармуровим покриттям і скляною кри | 770 грн. |
Модификації Edenberg EB-8111
Ціни на Edenberg EB-8111 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-8111 | від 757 грн. | 6 пропозицій | ||
Edenberg EB-8112 | від 1 276 грн. | 3 пропозиції | ||
Edenberg EB-8113 | від 920 грн. | 7 пропозицій | ||
Edenberg EB-8114 | від 978 грн. | 8 пропозицій | ||
Edenberg EB-8115 | від 1 020 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →