Каструля Infinity Leaves 6873736
Infinity Leaves 6873736 |
|
Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Infinity 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Infinity.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Infinity Leaves 6873736
Усі ціни 11 →Каструля Infinity SD-1623 Leaves люкс 22 см 5 л (6873736) | 721 грн. |
Кастрюля Infinity SD-1623 Leaves люкс 22 см 5 л (6873736) | 721 грн. |
Кастрюля INFINITY SD-1623 /люкс/cк.кр/22 см/5 л /Leaves (6873736) 6873736 | 759 грн. |
Каструля Infinity SD-1623 Leaves 5 л (6873736) 6873736 | 623 грн. |
Infinity SD-1623 5 л 22 см Leaves (6873736) SD-16235л22смLeaves(6873736) | 627 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Infinity Leaves 6873736
Ціни на Infinity Leaves 6873736 |
---|---|---|---|---|
Infinity Leaves 6873733 | від 461 грн. | 13 пропозицій | ||
Infinity Leaves 6873734 | від 507 грн. | 12 пропозицій | ||
Infinity Leaves 6873735 | від 679 грн. | 2 пропозиції | ||
Infinity Leaves 6873736 | від 573 грн. | 13 пропозицій | ||
Infinity Leaves 6873737 | від 685 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →