Варильна поверхня Freggia HR 750 VGTAN графіт
Фото 10 |
Freggia HR 750 VGTAN графіт |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Freggia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Freggia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Freggia HR 750 VGTAN графіт
Усі ціни 15 →FREGGIA HR750VGTAN | 11 723 грн. |
FREGGIA HR750VGTAN | 11 664 грн. |
Варочная поверхность Freggia HR750VGTAN | 11 642 грн. |
Варильна поверхня Freggia HR750VGTAN | 12 247 грн. |
Варильна поверхня газова Freggia HR750VGTAN | 12 251 грн. |
ще 10 пропозицій
Додаткові функції і можливості варильної поверхні Freggia HR 750 VGTAN:
- Змінні форсунки для балонного газу
Модификації Freggia HR 750 VGTAN
Ціни на Freggia HR 750 VGTAN |
---|---|---|---|---|
Freggia HR 750 VGTAN графіт | від 11 469 грн. | 17 пропозицій | ||
Freggia HR 750 VGTCO мідний | від 12 461 грн. | 17 пропозицій | ||
Freggia HR 750 VGTCH слонова кістка | від 13 398 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →