Кардридер / USB-хаб Frime FH-5in1.201HL
Фото 5 |
Frime FH-5in1.201HL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frime FH-5in1.201HL
Frime FH-5in1.201HL Space Gray | 789 грн. |
Frime USB3.0, USB2.0, PD, HDMI, RJ45 Space Grey (FH-5in1.201HL) USB3.0,USB | 799 грн. |
Frime FH-5in1.201HL | 799 грн. |
USB-хаб Type-C Frime 5-в-1 USB3.0, USB2.0, PD, HDMI, RJ45 Space Grey (FH-5 | 799 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →