Блок живлення FSP Twins PRO FSP700-50RAB
Відео 4Фото 9 |
FSP Twins PRO FSP700-50RAB |
|
Блок живлення підходить для поштового, веб-сервера або домашнього сервера. Можливість гарячої заміни: при відмові одного з модулів інший може вступити в роботу.
Може бути підключений по роз'єму USB і синхронізований з програмним забезпеченням FSP Guardian для моніторингу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації FSP Twins PRO
Ціни на FSP Twins PRO |
---|---|---|---|---|
FSP Twins PRO FSP500-50RAB | від 18 107 грн. | 2 пропозиції | ||
FSP Twins PRO FSP700-50RAB | від 21 316 грн. | 2 пропозиції | ||
FSP Twins PRO FSP900-50REB | від 26 839 грн. | 2 пропозиції |
Рекомендуємо