Кондиціонер Mitsubishi Heavy Premium SRK25ZS/SRC25ZS-W 25 м²
Відео 1Фото 2 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Heavy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Heavy.
Купити Mitsubishi Heavy Premium SRK25ZS/SRC25ZS-W 25 м²
Усі ціни 30 →Кондиціонер спліт-система Mitsubishi Heavy SRK25ZS-WB/SRC25ZS-W 1606202217 | 38 566 грн. |
MITSUBISHI HEAVY SRK25ZS-WT/SRC25ZS-W | 45 445 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK25ZS-WB/SRC25ZS-W | 33 500 грн. |
Кондиціонер MITSUBISHI HEAVY PREMIUM INVERTER SRK25ZS-WB/SRC25ZS-W | 37 636 грн. |
Кондиціонер MITSUBISHI HEAVY PREMIUM INVERTER SRK25ZS-WB/SRC25ZS-W | 36 936 грн. |
Тавро «Преміум» аби куди не ліплять. Його мають честь носити найкращі продукти в класі, зокрема спліт-система настінного монтажу Mitsubishi Heavy Premium SRK25ZS-WB.
Вищий клас
Кондиціонеру призначено долею служити на благо комфорту домочадців на житлових приміщеннях «квадратурою» близько 25 м². Модель охолоджує повітря в спекотні дні, забезпечує теплом в зимовий сезон (при температурі до -15 ° С за вікном), осушує надмірно вологі повітряні маси і працює в режимі простого вентилятора. Клас енергоефективності спліт-системи під час роботи на охолодження та на обігрів позначений найвищою відміткою А+++.
Інверторне серце
Серцем моделі є тихий інверторний мотор, що розганяє по «жилах» системи озонобезпечний фреон марки R32. Також у «начинках» кімнатного блоку кондиціонера приховалися антибактеріальний і дезодоруючий фільтри. Механізовані приводи вертикальних і горизонтальних жалюзі забезпечують рівномірний розподіл повітряних потоків по периметру площі, що обслуговується.
Набір функцій
З пульта ДУ пристроєм можна задати тижневий таймер роботи кондиціонера, включити режим чергового обігріву (підтримання температури в приміщенні, що не опалюється, на рівні порядку +10 °С) і швидко перемикати режими роботи спліт-системи в цілому. На випадок перебоїв з енергопостачанням модель відновлює обдув із заздалегідь «вбитими» параметрами завдяки функції авторестарту. Зрештою, виявити поломки агрегату на ранніх стадіях покликана опція самодіагностики, в ході чого на дисплей виводиться код несправності кондиціонера.
Модификації Mitsubishi Heavy Premium SRK25ZS/SRC25ZS-W
Ціни на Mitsubishi Heavy Premium SRK25ZS/SRC25ZS-W |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Heavy Premium SRK20ZS/SRC20ZS-W 20 м² | від 33 105 грн. | 30 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK25ZS/SRC25ZS-W 25 м² | від 33 500 грн. | 30 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK35ZS/SRC35ZS-W 35 м² | від 40 500 грн. | 30 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK50ZS/SRC50ZS-W 50 м² | від 58 107 грн. | 27 пропозицій |