Кондиціонер Toshiba Shorai Edge Black RAS-B10G3KVSGB-E/RAS-10J2AVSG-E1 25 м²
Фото 4 |
Toshiba Shorai Edge Black RAS-B10G3KVSGB-E/RAS-10J2AVSG-E1 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:540/700 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, чергове опалення, іонізація, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Shorai Edge Black RAS-B10G3KVSGB-E/RAS-10J2AVSG-E1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba Shorai Edge Black RAS-B10G3KVSGB-E/RAS-10J2AVSG-E1 25 м²
Toshiba RAS-B10G3KVSGB-E/RAS-10J2AVSG-E1 Shorai Edge Black | 40 999 грн. |
TOSHIBA RAS-B10G3KVSGB-E/RAS-10J2AVSG-E1 SHORAI EDGE BLACK | 40 999 грн. |
Інверторна настінна спліт-система (кондиціонер) Toshiba Shorai Edge Black | 40 999 грн. |
Модификації Toshiba Shorai Edge Black RAS-B10G3KVSGB-E/RAS-10J2AVSG-E1
Ціни на Toshiba Shorai Edge Black RAS-B10G3KVSGB-E/RAS-10J2AVSG-E1 |
---|---|---|---|---|
Toshiba Shorai Edge Black RAS-B10G3KVSGB-E/RAS-10J2AVSG-E1 25 м² | від 40 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Toshiba Shorai Edge Black RAS-B13G3KVSGB-E/RAS-13J2AVSG-E1 36 м² | від 49 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Toshiba Shorai Edge Black RAS-B18G3KVSGB-E/RAS-18J2AVSG-E1 50 м² | від 59 999 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →