Кондиціонер Mitsubishi Electric Design MSZ-EF25VE3/MUZ-EF25VE 25 м²
Відео 4Фото 9 |
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF25VE3/MUZ-EF25VE 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:545/700 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Design MSZ-EF25VE3/MUZ-EF25VE
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric Design MSZ-EF25VE3/MUZ-EF25VE 25 м²
Усі ціни 22 →Кондиціонер Mitsubishi Electric Design Inverter (серебристий) MSZ-EF25VE3S | 36 200 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-EF25VE3S/MUZ-EF25VE | 36 205 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Design inverter (MSZ-EF25VE3S/MUZ-EF25VE) | 55 563 грн. |
Кондиционер Mitsubishi Electric Design inverter (MSZ-EF25VE3B/MUZ-EF25VE) | 51 583 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Design inverter (MSZ-EF25VE3S/MUZ-EF25VE) MSZ-EF25V | 61 950 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Mitsubishi Electric Design MSZ-EF25VE3/MUZ-EF25VE
Ціни на Mitsubishi Electric Design MSZ-EF25VE3/MUZ-EF25VE |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF25VE3/MUZ-EF25VE 25 м² | від 36 200 грн. | 22 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF35VE3/MUZ-EF35VE 35 м² | від 64 445 грн. | 8 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF42VE3/MUZ-EF42VE 42 м² | від 48 775 грн. | 8 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF50VE3/MUZ-EF50VE 50 м² | від 84 845 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →