Кондиціонер Daikin Perfera FTXM25R/RXM25R 25 м²
Відео 3Фото 14 |
Daikin Perfera FTXM25R/RXM25R 25 м²
2021 рікPerfera9000 BTUінверторсенсор присутностіробота в сильну спекуробота в сильний мороздуже тихийA+++
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:560/560 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A+++
Функції:нічний режим
2-х зонний сенсор присутності дозволяє автоматично направляти потік повітря в бік від людей. Тепловий бустер дозволяє швидко прогріти приміщення. Висока енергоефективність при роботі як на охолодження і на обігрів.
Уточнюйте наявність Wi-Fi модуля в комплекті поставки.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Perfera FTXM25R/RXM25R
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daikin Perfera FTXM25R/RXM25R 25 м²
Усі ціни 18 →Кондиционер Daikin Perfera FTXM25R/RXM25R9 Wi-Fi | 62 485 грн. |
Кондиціонер Daikin FTXM25R/RXM25R | 47 500 грн. |
DAIKIN FTXM25R/RXM25R | 60 767 грн. |
Кондиціонер DAIKIN FTXM25R/RXM25R | 62 485 грн. |
DAIKIN FTXM25R/RXM25R | 60 038 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Daikin Perfera FTXM25R/RXM25R
Ціни на Daikin Perfera FTXM25R/RXM25R |
---|---|---|---|---|
Daikin Perfera FTXM20R/RXM20R 20 м² | від 45 960 грн. | 18 пропозицій | ||
Daikin Perfera FTXM25R/RXM25R 25 м² | від 47 500 грн. | 18 пропозицій | ||
Daikin Perfera FTXM35R/RXM35R 34 м² | від 57 400 грн. | 17 пропозицій | ||
Daikin Perfera FTXM42R/RXM42R 42 м² | від 73 050 грн. | 17 пропозицій | ||
Daikin Perfera FTXM50R/RXM50R 50 м² | від 85 550 грн. | 19 пропозицій | ||
Daikin Perfera FTXM60R/RXM60R 60 м² | від 99 360 грн. | 19 пропозицій | ||
Daikin Perfera FTXM71R/RXM71R 71 м² | від 71 044 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →