Кондиціонер Daikin Perfera FTXM25M/RXM25M 25 м²
Daikin Perfera FTXM25M/RXM25M 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:560/560 Вт
Функції:нічний режим
Є можливість установки Wi-Fi модуля для управління кондиціонером через інтернет.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Perfera FTXM25M/RXM25M
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daikin Perfera FTXM25M/RXM25M 25 м²
Усі ціни 6 →Кондиціонер спліт-система Daikin FTXM25/RXM25 240820231272 | 63 299 грн. |
DAIKIN FTXM25M/RXM25M | 39 411 грн. |
DAIKIN FTXM25M/RXM25M | 37 629 грн. |
Daikin FTXM25/RXM25 | 62 485 грн. |
Daikin Professional Blue Ftxm25M / Rxm25M9 | 70 960 грн. |
Daikin Professional Blue Ftxm25M / Rxm25M9 | 72 734 грн. |
Додаткові функції і можливості кондиціонера Daikin Perfera FTXM25M/RXM25M:
- Можливість управління зі смартфона (замовляється окремо)
Модификації Daikin Perfera FTXM25M/RXM25M
Ціни на Daikin Perfera FTXM25M/RXM25M |
---|---|---|---|---|
Daikin Perfera FTXM20M/RXM20M 20 м² | від 35 898 грн. | 6 пропозицій | ||
Daikin Perfera FTXM25M/RXM25M 25 м² | від 37 629 грн. | 6 пропозицій | ||
Daikin Perfera FTXM35M/RXM35M 35 м² | від 44 444 грн. | 6 пропозицій | ||
Daikin Perfera FTXM42M/RXM42M 42 м² | від 54 973 грн. | 6 пропозицій | ||
Daikin Perfera FTXM50M/RXM50M 50 м² | від 63 377 грн. | 6 пропозицій | ||
Daikin Perfera FTXM60M/RXM60M 60 м² | від 57 010 грн. | 5 пропозицій | ||
Daikin Perfera FTXM71M/RXM71M 71 м² | від 101 046 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →