Кондиціонер Daikin Emura FTXJ20M/RXJ20M 23 м²
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Купити Daikin Emura FTXJ20M/RXJ20M 23 м²
Усі ціни 18 →Daikin Daikin FTXJ20MW/RXJ20M FTXJ20MW/RXJ20M9 | 60 464 грн. |
Кондиционер Daikin Emura FTXJ20MW/RXJ20M (белый) | 41 595 грн. |
DAIKIN FTXJ20MW/RXJ20M | 45 957 грн. |
DAIKIN FTXJ20MS/RXJ20M | 47 125 грн. |
Кондиціонер DAIKIN EMURA FTXJ20MS/RXJ20M9 | 63 347 грн. |
Авторитет японського бренду Daikin не викликає сумнівів — під цією маркою випускається дійсно стоїть кліматична техніка для побуту та промисловості. Серед топових рішень компанії, орієнтованих на домашнє використання, однією з найбільш бажаних покупок можна назвати модель з індексом FTXJ20M/RXJ20M.
Холодоагент R32
Спліт-система працює на холодоагенті R32 (дифторметан) — найбільш прогресивному вигляді фреону з високою холодопродуктивністю. До того ж він славиться своєю екологічністю і вважається безпечним для озонового шару. Завдяки високій енергоефективності холодоагенту знижується споживання електроенергії пристроєм, внаслідок чого клас енергоспоживання кондиціонера позначений найвищою відміткою А+++.
Флагман
Daikin FTXJ20M/RXJ20M — справжній флагман з усіма атрибутами сучасної спліт-системи преміумкласу. Зрозуміло, що «під капотом» у моделі трудиться інверторний двигун, розчути який під час роботи на мінімальних обертах не вийде навіть вночі (19 дБ). Він забезпечує ефективне охолодження периметра приміщення площею до 23 кв. м і його обігрів при зовнішній температурі повітря до -15°С.
Розумний очей
За тим, що відбувається в кімнаті під час роботи спліт-системи спостерігає «розумне око» — двозонний датчик руху, який коригує напрям повітряних потоків залежно від розташування знаходяться в приміщенні людей. За відсутності кого-небудь сенсор переводить пристрій в режим енергозбереження. Баланс якостей
Вишуканий внутрішній блок спліт-системи ховає в собі прогресивну систему фільтрації. Перед нею поставлено завдання в нейтралізації вірусів і бактерій, знищення неприємних запахів і насиченні повітря в приміщенні іонами срібла. Єдиний серйозний недолік моделі — дорожнеча, що можна виправдати вдалим балансом якостей.
Модификації Daikin Emura FTXJ20M/RXJ20M
Ціни на Daikin Emura FTXJ20M/RXJ20M |
---|---|---|---|---|
Daikin Emura FTXJ20M/RXJ20M 23 м² | від 41 595 грн. | 18 пропозицій | ||
Daikin Emura FTXJ25M/RXJ25M 24 м² | від 43 627 грн. | 16 пропозицій | ||
Daikin Emura FTXJ35M/RXJ35M 35 м² | від 52 051 грн. | 16 пропозицій | ||
Daikin Emura FTXJ50M/RXJ50M 48 м² | від 75 727 грн. | 16 пропозицій |