Вудилище G.Loomis Trout Series TSR862-2 GLX
G.Loomis Trout Series TSR862-2 GLX |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Loomis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Loomis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Loomis Trout Series TSR862-2 GLX
Усі ціни 13 →Спининговое удилище G.Loomis Trout Series Spinning Rod TSR862-2 Glx 2.18m | 19 360 грн. |
Вудилище G.Loomis Trout Series Spinning Rod TSR862-2 GLX 2.18m 1.75-8.75g | 16 533 грн. |
Удилище G.Loomis Trout Series Spinning Rod TSR862-2 GLX 2.18m 1.75-8.75g ( | 16 444 грн. |
G.Loomis Вудилище G.Loomis Trout Series Spinning Rod TSR862-2 GLX 2.18m 1. | 19 360 грн. |
Вудилище G.Loomis Trout Series Spinning Rod TSR862-2 GLX 2.17m 1.75-9g | 19 360 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →