Вудилище G.Loomis NRX Jig & Worm Casting NRX 803C JWR (GL11928-01)
G.Loomis NRX Jig & Worm Casting NRX 803C JWR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Loomis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Loomis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Loomis NRX Jig & Worm Casting NRX 803C JWR
Усі ціни 18 →Кастинговое удилище G.Loomis Nrx Jig & Worm Casting Nrx 803C Jwr 2.03m 5-1 | 20 591 грн. |
Вудилище G.Loomis NRX Jig Worm Casting NRX 803C JWR 2.03m 5-18g (2266.56.7 | 17 583 грн. |
Удилище G.Loomis NRX Jig Worm Casting NRX 803C JWR 2.03m 5-18g (2266.56.70 | 17 241 грн. |
Вудилище G.Loomis NRX+ Jig Worm Casting 803C JWR 2.03m 5.3-17.7g Casting ( | 24 160 грн. |
G.Loomis Вудилище G.Loomis NRX+ Jig Worm Casting 803C JWR 2.03m 5.3-17.7g | 24 160 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →