Вудилище G.Loomis GLX Mag Bass 843C MBR
G.Loomis GLX Mag Bass 843C MBR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Loomis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Loomis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Loomis GLX Mag Bass 843C MBR
Усі ціни 6 →Вудилище G.Loomis GLX Mag Bass 843C MBR 2.13m 7-21g (2266.66.10) | 15 527 грн. |
Удилище G.Loomis GLX Mag Bass 843C MBR 2.13m 7-21g (2266.66.10) 2266.66.10 | 15 283 грн. |
Вудилище G.Loomis GLX Mag Bass 843C MBR 2.13m 7-21g (2266.66.10) 2266.66.1 | 18 170 грн. |
G.Loomis Вудилище G.Loomis GLX Mag Bass 843C MBR 2.13m 7-21g (2266.66.10) | 18 170 грн. |
Спінінг G.Loomis GLX Mag Bass 843C MBR 2.13m 7-21g (1013-2266.66.10) | 18 170 грн. |
Вудилище G.Loomis GLX Mag Bass 843C MBR 2.13m 7-21g (2266.66.10) | 26 542 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →