Вудилище G.Loomis NRX Shakyhead 822S SYR
Фото 3 |
G.Loomis NRX Shakyhead 822S SYR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Loomis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Loomis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Loomis NRX Shakyhead 822S SYR
Усі ціни 10 →Спининговое удилище G.Loomis Nrx Shakyhead Yr 822S 2.08m 3.5-9g | 21 370 грн. |
Вудилище G.Loomis NRX Shakyhead YR 822S 2.08m 3.5-9g (2266.54.53) | 18 254 грн. |
Удилище G.Loomis NRX Shakyhead YR 822S 2.08m 3.5-9g (2266.54.53) 2266.54.5 | 17 901 грн. |
G.Loomis Вудилище G.Loomis NRX Shakyhead YR 822S 2.08m 3.5-9g (2266.54.53) | 21 370 грн. |
Вудлище G.Loomis NRX Shakyhead YR 822S 2.08m 3.5-9g (2266.54.53) | 22 979 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →