Вудилище G.Loomis GLX Jig & Worm Casting GLX 804C JWR (GL12536-01)
G.Loomis GLX Jig & Worm Casting GLX 804C JWR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Loomis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Loomis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Loomis GLX Jig & Worm Casting GLX 804C JWR
Усі ціни 11 →Кастинговое удилище G.Loomis Glx Jig & Worm Casting Glx 804C Jwr 2.03m 9-2 | 18 041 грн. |
Вудилище G.Loomis GLX Jig Worm Casting GLX 804C JWR 2.03m 9-21g (2266.56.0 | 15 400 грн. |
Удилище G.Loomis GLX Jig Worm Casting GLX 804C JWR 2.03m 9-21g (2266.56.09 | 15 397 грн. |
G.Loomis Вудилище G.Loomis GLX Jig Worm Casting GLX 804C JWR 2.03m 9-21g ( | 18 040 грн. |
Вудлище кастингове G.Loomis GLX Jig & Worm Casting GLX 804C JWR 2.03 м 9-2 | 18 040 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →