Вудилище G.Loomis Trout Series TSR 862-2
G.Loomis Trout Series TSR 862-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Loomis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Loomis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Loomis Trout Series TSR 862-2
Усі ціни 14 →Спининговое удилище G.Loomis Trout Series Spinning Rod TSR862-2 2.18m 1.75 | 12 723 грн. |
Вудилище G.Loomis Trout Series Spinning Rod TSR862-2 2.18m 1.75-8.75g (226 | 10 868 грн. |
Удилище G.Loomis Trout Series Spinning Rod TSR862-2 2.18m 1.75-8.75g (2266 | 10 865 грн. |
G.Loomis Вудилище G.Loomis Trout Series Spinning Rod TSR862-2 2.18m 1.75-8 | 12 770 грн. |
Вудлище спінінгове G.Loomis Trout Series Spinning Rods TSR862-2 2.18 м 1.7 | 12 770 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →