Вудилище G.Loomis GLX Spin Jig 783S SJR
Фото 3 |
G.Loomis GLX Spin Jig 783S SJR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Loomis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Loomis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Loomis GLX Spin Jig 783S SJR
Усі ціни 11 →Вудилище G.Loomis GLX Spin Jig GLX 783S SJR 1.98m 5-17.5g (2266.56.18) | 14 352 грн. |
Удилище G.Loomis GLX Spin Jig GLX 783S SJR 1.98m 5-17.5g (2266.56.18) 2266 | 14 125 грн. |
Вудилище G.Loomis GLX Spin Jig GLX 783S SJR 1.98m 5-17.5g (2266.56.18) 226 | 16 810 грн. |
G.Loomis Вудилище G.Loomis GLX Spin Jig GLX 783S SJR 1.98m 5-17.5g (2266.5 | 16 810 грн. |
Вудлище спінінгове G.Loomis GLX Spin Jig GLX 783S SJR 1.98 м 5-17.5 г 8-15 | 16 810 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →