Корпус Gamemax Diamond COC білий
Відео 1Фото 12 |
Gamemax Diamond COC білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Gamemax Diamond COC білий
Усі ціни 9 →Корпус ATX без блока живлення White Diamond COC White Diamond COC | 2 046 грн. |
Корпус GameMax Diamond COC White | 1 949 грн. |
Корпус GameMax Diamond White (White Diamond COC) White Diamond COC | 2 046 грн. |
Корпус Gamemax Diamond COC WT White with window | 2 039 грн. |
Корпус ATX без блока живлення White Diamond COC (White Diamond COC) | 2 046 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Gamemax Diamond COC
Ціни на Gamemax Diamond COC |
---|---|---|---|---|
Gamemax Diamond COC білий | від 1 949 грн. | 9 пропозицій | ||
Gamemax Diamond COC чорний | від 1 801 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →