Зрошувач GARDENA T 200 8203-29
Відео 2Фото 4 |
GARDENA T 200 8203-29 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA T 200 8203-29
Усі ціни 8 →Турбодождеватель секторный выдвижной Gardena T 200 (08203-29.000.00) | 1 795 грн. |
Дождеватель Gardena T 200 выдвижной с турбоприводом 08203-29.000.00 | 1 655 грн. |
Турбодождеватель Gardena T 200 08203-29.000.00 | 1 655 грн. |
Турбодощувач висувний Gardena T 200 (08203-29) | 1 705 грн. |
Турбодощувателем висувною Gardena T 200 08203-29.000.00 | 1 795 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →