Зрошувач GARDENA Comfort 8141-20 (08141-20.000.00)
Відео 4Фото 4 |
GARDENA Comfort 8141-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Comfort 8141-20
Дождеватель секторно-круговой Gardena Comfort (08141-20.000.00) | 1 245 грн. |
Дощувач імпульсний Gardena Comfort Impuls (08141-20) | 1 245 грн. |
Дощувач імпульсний Gardena Comfort на кілку 08141-20.000.00 | 1 245 грн. |
Дощівник Gardena імпульсний (08141-20.000.00) | 1 245 грн. |
Дощувач імпульсний Gardena Comfort Impuls (08141-20) | 1 195 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →