Унітаз Roca Gap A34H472000
Відео 3Фото 2 |
Roca Gap A34H472000 |
|
Технологія Rimless – відсутня обідок на внутрішній стороні чаші.
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Gap A34H472000
Усі ціни 7 →Унітаз підвісний Roca Gap A34H472000 з сидінням Ultraslim Soft Close | 13 460 грн. |
Підвісний унітаз Roca Gap Rimless Square 54x35 з кришкою Ultraslim, білий | 13 460 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий ROCA GAP із сидінням з мікроліфтом A34 | 13 729 грн. |
Унітаз підвісний Roca Gap Rimless із сидінням Ultraslim (A34H472000) A34H4 | 13 460 грн. |
Унітаз підвісний GAP A34H472000 із сидінням Slim Soft-close | 10 660 грн. |
Унітаз підвісний Roca GAP Rimless (A34H472000) сидіння ULTRASLIM Soft Clos | 13 729 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий ROCA GAP із сидінням з мікроліфтом A34 | 13 729 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →