Унітаз Q-tap Tern QT1733052ERW
Фото 17 |
Q-tap Tern QT1733052ERW |
|
Сидіння з кришкою може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Tern QT1733052ERW
Усі ціни 75 →Унітаз підвісний Q-Tap Tern WHI 1052 QT1733052ERW з сидінням Soft Close | 6 093 грн. |
Унітаз підвісний Q-Tap Tern WHI 1052 QT1733052ERW із сидінням Soft Close | 4 220 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий Q-TAP Tern із сидінням з мікроліфтом Q | 6 093 грн. |
Q-Tap Q-Tap Tern QT1733052ERW | 6 093 грн. |
Унітаз підвісний з сидінням Soft-close Qtap Tern чорний матовий (QT1733052 | 9 693 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →