Ванна Geberit Selnova Square 160x70 см
Відео 3Фото 4 |
Geberit Selnova Square 160x70 554.382.01.1 |
|
Для монтажу з ніжками або каркасами. Панель купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Selnova Square 160x70 см
Усі ціни 13 →Ванна акрилова Geberit Selnova Square 160x70 554.382.01.1 + сифон | 11 555 грн. |
Ванна Geberit Selnova Square 160х70 см 554.382.01.1 (487652) 487652 | 12 534 грн. |
Ванна Geberit Selnova Square 160x70 см з ніжками (554.382.01.1) 554.382.01 | 13 161 грн. |
Ванна акрилова 160 х 70 х h42 см Geberit Selnova Square у комплекті з ніжк | 13 161 грн. |
Ванна акрилова Geberit Selnova Square 160х70 з ніжками 554.382.01.1 | 13 161 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Geberit Selnova Square
Ціни на Geberit Selnova Square |
---|---|---|---|---|
Geberit Selnova Square 150x70 см | від 11 555 грн. | 9 пропозицій | ||
Geberit Selnova Square 160x70 см | від 11 555 грн. | 13 пропозицій | ||
Geberit Selnova Square 160x75 см | від 11 921 грн. | 1 пропозиція | ||
Geberit Selnova Square 160x100 см кутова | від 11 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Geberit Selnova Square 170x70 см | від 11 555 грн. | 10 пропозицій | ||
Geberit Selnova Square 170x75 см | від 12 517 грн. | 10 пропозицій | ||
Geberit Selnova Square 170x105 см кутова | від 11 600 грн. | 2 пропозиції | ||
Geberit Selnova Square 180x80 см | від 13 960 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →