Тумба під умивальник Geberit Selnova Square 80 501.208.00.1
Фото 7 |
Geberit Selnova Square 80 501.208.00.1 |
|
Тумба зроблена з тришарової ДСП високої щільності, оснащена доводчиками із системою плавного закривання. Навантаження на скриньку до 30 кг. Корпус тумби вологостійкий.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Selnova Square 80 501.208.00.1
Усі ціни 8 →Тумба під умивальник GEBERIT Selnova Square 78.8x63.5x50.2см підвісна кори | 13 506 грн. |
Тумба під раковину Geberit Selnova Square, slim rim 80 см, темний горіх 50 | 13 506 грн. |
Тумба для вбудованого умивальника Geberit Selnova Square 800х502х635, темн | 13 506 грн. |
Шафа для вмивальника Geberit Selnova Square slim rim з двома ящикам, горіх | 13 506 грн. |
Тумба під раковину Geberit Selnova Square, slim rim 80 см, темний горіх 50 | 13 506 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Geberit Selnova Square 80 501.208.00.1
Ціни на Geberit Selnova Square 80 501.208.00.1 |
---|---|---|---|---|
Geberit Selnova Square 60 501.204.00.1 | від 11 256 грн. | 8 пропозицій | ||
Geberit Selnova Square 80 501.208.00.1 | від 13 506 грн. | 8 пропозицій | ||
Geberit Selnova Square 100 501.212.00.1 | від 15 759 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →