Тумба під умивальник Geberit Selnova Square 55 501.248.00.1
Фото 9 |
Geberit Selnova Square 55 501.248.00.1 55 см60 см |
|
Дверцята можна встановити праворуч або ліворуч.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Selnova Square 55 501.248.00.1
Тумба підвісна Geberit Selnova Square 55 см чорний матовий 501.249.00.1 з | 7 797 грн. |
Тумба з умивальником Geberit Selnova Square 55 см 501.248.00.1 біла | 9 525 грн. |
Комплект Geberit SELNOVA Square: умивальник Slim Rim, з тумбою 55x50,2см, | 10 353 грн. |
Модификації Geberit Selnova Square 55 501.248.00.1
Ціни на Geberit Selnova Square 55 501.248.00.1 |
---|---|---|---|---|
Geberit Selnova Square 55 501.248.00.1 | від 7 797 грн. | 3 пропозиції | ||
Geberit Selnova Square 60 501.252.00.1 | від 10 356 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →