Тумба під умивальник Geberit Smyle Square 60 500.352.00.1
Фото 8 |
Geberit Smyle Square 60 500.352.00.1 |
|
Висувний ящик з металевою рамою. Висувні ящики оснащені системою плавного закривання.
Додатково комплектується умивальником Geberit Smyle Square 60 500229011.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Smyle Square 60 500.352.00.1
Усі ціни 11 →Тумба підвісна Geberit Smyle Square 60 см сірий матовий 500.352.JK.1 без р | 17 991 грн. |
Тумба під раковину Geberit Smyle Square 60 см, білий глянсовий 500.352.00. | 19 374 грн. |
Тумба під умивальник GEBERIT Smyle 58.4x61.7x47см підвісна сіра без умивал | 19 374 грн. |
Тумба під умивальник Geberit Smyle Square 600х480мм, білий (500.352.00.1) | 19 374 грн. |
Тумба для умивальника Geberit Smyle Square з двома ящиками, білий (500.352 | 19 374 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Geberit Smyle Square 60 500.352.00.1
Ціни на Geberit Smyle Square 60 500.352.00.1 |
---|---|---|---|---|
Geberit Smyle Square 60 500.352.00.1 | від 17 991 грн. | 11 пропозицій | ||
Geberit Smyle Square 75 500.353.00.1 | від 19 944 грн. | 17 пропозицій | ||
Geberit Smyle Square 90 500.354.00.1 | від 23 067 грн. | 16 пропозицій | ||
Geberit Smyle Square 120 500.355.00.1 | від 31 986 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →