Комп'ютерне крісло Gembird Scorpion
Фото 13 |
Gembird Scorpion |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird Scorpion
Крісло Gembird Scorpion 02X Czarno-Czerwony GC-SCORPION-02X | 8 897 грн. |
Gembird Scorpion 06X Czarny GC-SCORPION-06X | 9 553 грн. |
Gembird Scorpion 02X Czarno-Czerwony GC-SCORPION-02X | 9 114 грн. |
Крісло Gembird Scorpion 06X Czarny GC-SCORPION-06X | 9 553 грн. |
Gembird Scorpion 06X Czarny GC-SCORPION-06X | 9 786 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →