Душовий набір Genebre Oslo OS17TA
Genebre Oslo OS17TA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genebre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genebre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genebre Oslo OS17TA
Усі ціни 7 →Душовий гарнітур зі штангою GENEBRE Oslo OS17TA | 3 548 грн. |
Душовий гарнітур Genebre Oslo (OS17TA) OS17TA | 3 942 грн. |
Душовий гарнітур зі штангою GENEBRE Oslo OS17TA (DXT345+1001356000+163645) | 3 533 грн. |
Душевой гарнитур со штангой GENEBRE Oslo OS17TA | 3 259 грн. |
Душевой гарнитур со штангой GENEBRE Oslo OS17TA DXT345+1001356000+163645 | 2 270 грн. |
Душовий гарнітур зі штангою GENEBRE Oslo OS17TA (19910) | 3 926 грн. |
Душовий гарнітур зі штангою GENEBRE Oslo OS17TA (DXT345+1001356000+163645) | 3 942 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Genebre Oslo OS17TA:
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →