Літня шина General Altimax One 185/65 R15 88T
Відео 6Фото 4 |
Виберіть розмір шин
General Altimax One 185/65 R15 88T 185/65 R15 88 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог General 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі General.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити General Altimax One 185/65 R15 88T
Усі ціни 9 →Шина General Tire ALTIMAX ONE 185/65 R15 88T | 1 363 грн. |
General Tire Altimax ONE 185/65 R15 88T | 2 170 грн. |
General Altimax One (185/65R15 88T) | 2 118 грн. |
General Tire Altimax ONE 185/65 R15 88T | 2 160 грн. |
General Altimax One 185/65 R15 88T 93293 | 1 510 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації General Altimax One 185/65 R15 88T
Ціни на General Altimax One 185/65 R15 88T |
---|---|---|---|---|
General Altimax One 185/65 R15 88T | від 1 363 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →