Всесезонна шина General Grabber AT3 265/60 R18 119S
Відео 22Фото 3 |
Виберіть розмір шин
General Grabber AT3 265/60 R18 119S 265/60 R18 110 H 265/60 R18 119 S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог General 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі General.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити General Grabber AT3 265/60 R18 119S
Усі ціни 9 →Шина General Tire Grabber AT3 265/60 R18 119/116S | 6 015 грн. |
General Tire Grabber AT3 265/60 R18 119/116S | 6 402 грн. |
General Grabber AT3 265/60 R18 119/116S | 6 125 грн. |
General Grabber AT3 265/60 R18 119/116S 131599 | 6 522 грн. |
General Tire Grabber AT3 265/60 R18 119/116S | 9 032 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Брав для міста. рибалки. У дощ із бруду виходить на ура, але у полі. а ось у лісі, де зустрічаються суки товщі пальця, то це ж..па! двічі рвав боковину. Перший раз думав не пощастило, але вдруге, коли й [censored] його важко назвати, більше прут встряв не впоперек, а щодо дотичної, то зрозумів, що даремно витратився на них. Підсумок: перше колесо в морг, друге залатав і шукаю заміну всім чотирьом. Не раджу. Шинами користуюся 2 роки, авто Сузукі Гранд Вітара хороша прохідність. досить стійка по калюжах Дуже, дуже слабка боковина! Приспускати тільки у випадку, коли є впевненість, що на дорозі немає палиць. Радион: користуюся General Grabber AT3 225/65 R17 102H більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
anonim
25 лютого 2021, 05:54
General Grabber AT3 265/60 R18 #
Появится ли в продаже в этом году к сезону??? На данный момент в продаже нет ни в одном магазине(((
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Модификації General Grabber AT3 265/60 R18 119S
Ціни на General Grabber AT3 265/60 R18 119S |
---|---|---|---|---|
General Grabber AT3 265/60 R18 110H | від 8 807 грн. | 4 пропозиції | ||
General Grabber AT3 265/60 R18 119S | від 6 015 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →