Материнська плата Gigabyte B760 GAMING X DDR4
Фото 7 |
Повнорозмірна материнська плата ATX є повноцінним представником ігрової лінійки компанії Gigabyte Gaming, спеціально створеної для гравців, які шукають оптимальне співвідношення між ціною та якістю. Вона заснована на системній логіці B760 та оснащена процесорним сокетом Intel LGA 1700, який забезпечує сумісність із процесорами Intel Core, Celeron та Pentium 12-го та 13-го покоління (Alder Lake та Raptor Lake).
Гібридна 10-фазна підсистема живлення з додатковим охолодженням навколосокетного простору та портів M.2 забезпечує стабільність роботи системи. Gigabyte B760 GAMING X DDR4 призначена для економних геймерів, які цінують надійність компонентів і не хочуть переплачувати за додаткові функції, такі як комплексне підсвічування або можливість встановлення кількох відеокарт. Архітектура пристрою дає можливість встановити в систему одну відеокарту, три M.2 SSD накопичувачі, чотири пристрої з SATA 3-підключенням та чотири планки оперативної пам'яті DDR4 (максимум 4х32 ГБ із частотою 5333 МГц та XMP).
Швидкісний 2.5-гігабітний LAN контролер Realtek забезпечує ефективну обробку мережного трафіку. Як і в інших продуктів із серії Gaming, на материнській платі є конектори для підключення RGB/ARGB-підсвічування та додаткові роз'єми для рідинного охолодження. Все це робить Gigabyte B760 GAMING X DDR4 чудовим вибором для геймерів, які шукають надійний та стабільний фундамент для своєї ігрової системи, не горячи бажанням доплачувати підсвічування, японські конденсатори та просунуті інструменти розгону.
Купити Gigabyte B760 GAMING X DDR4
Усі ціни 49 →Gigabyte B760 GAMING X DDR4 (s1700, Intel B760) | 6 599 грн. |
Материнська плата GIGABYTE B760 GAMING X DDR4 | 6 599 грн. |
Gigabyte B760 Gaming X DDR4 | 6 637 грн. |
Gigabyte B760 Gaming X DDR4 | 6 573 грн. |
Материнская плата Gigabyte b760 Gaming x ddr4 | 6 431 грн. |
Модификації Gigabyte B760 GAMING X DDR4
Ціни на Gigabyte B760 GAMING X DDR4 |
---|---|---|---|---|
Gigabyte B760 GAMING X AX DDR4 | від 6 330 грн. | 75 пропозицій | ||
Gigabyte B760 GAMING X DDR4 | від 5 939 грн. | 49 пропозицій |