Процесор Intel Core i3 Raptor Lake i3-13100 BOX
Відео 10 |
Intel Core i3 Raptor Lake i3-13100 BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i3 Raptor Lake i3-13100 BOX
Усі ціни 72 →Процесор INTEL Core i3-13100 (4C/8T, 3.4GHz, 12MB, LGA1700) BOX BX80715131 | 5 999 грн. |
Процесор Intel Core i3 13100 3.4GHz (12MB, Raptor Lake, 60W, S1700) Box (B | 6 058 грн. |
Процесор Intel Core i3-13100 (BX8071513100) | 6 610 грн. |
Intel Core i3-13100 (BX8071513100) Ua | 6 194 грн. |
Intel Core i3-13100 (BX8071513100) Ua | 6 136 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Intel Core i3 Raptor Lake
Ціни на Intel Core i3 Raptor Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Raptor Lake i3-13100 BOX | від 5 710 грн. | 72 пропозиції | ||
Intel Core i3 Raptor Lake i3-13100 OEM | від 5 771 грн. | 35 пропозицій | ||
Intel Core i3 Raptor Lake i3-13100F BOX | від 4 079 грн. | 70 пропозицій | ||
Intel Core i3 Raptor Lake i3-13100T OEM | від 7 728 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →