Корпус Gigabyte C301 GLASS білий (GB-C301GW)
Відео 11Фото 8 |
Корпус від популярного бренду Gigabyte з покращеним зовнішнім дизайном. Попереду встановлений вентильований фасад, який має хитромудре фактурне обрамлення. Кейс має комплект вентиляторів 120 мм (чотири шт) з унікальним підсвічуванням RGB Fusion. Фірмова ілюмінація відрізняється великою різноманітністю робочих режимів. Платформа сумісна з повнорозмірними платами E-ATX, даючи можливість створити професійну геймерську систему.
Комп'ютерний корпус Gigabyte C301 GLASS дозволяє орієнтувати рамку зі слотами PCI-E як вертикально, так і горизонтально. При цьому допустима довжина дискретного відеоадаптера становить 400 мм. У цій моделі використовується кошик HDD із можливістю регулювання положення. Ця платформа відмінно поєднується із системою водяного охолодження. Корпус дає можливість поставити на борт одночасно два радіатори 360 мм (зверху та спереду). На панелі налаштування передбачені високошвидкісні роз'єми USB. Панель керування використовує два порти USB 3.2 Type A і ще один роз'єм USB 3.2 Type C. Через бічну кришку із загартованого скла 4 мм будуть добре видно всі деталі комп'ютерного складання.
Купити Gigabyte C301 GLASS білий
Усі ціни 36 →Gigabyte C301 Glass V2 без БЖ (GB-C301GW V2) White GB-C301GW V2 | 4 899 грн. |
Корпус Gigabyte C301 Glass White V2 | 4 561 грн. |
Корпус Gigabyte C301 Glass White (GB-C301GW) | 4 955 грн. |
Корпус Gigabyte C301 GLASS WHITE (GB-C301GW) C301 GLASS WHITE (GB-C301GW) | 4 863 грн. |
Корпус GIGABYTE C301 GLASS WHITE V2 | 5 101 грн. |
Модификації Gigabyte C301 GLASS
Ціни на Gigabyte C301 GLASS |
---|---|---|---|---|
Gigabyte C301 GLASS білий | від 4 517 грн. | 36 пропозицій | ||
Gigabyte C301 GLASS чорний | від 4 137 грн. | 33 пропозиції |