SSD Patriot Memory P300 M.2 P300P512GM28 512 ГБ
Відео 13Фото 5 |
Patriot Memory P300P512GM28 |
|
Продуктивний і недорогий SSD-накопичувач об'ємом 512 Гб з роз'ємом М. 2 і інтерфейсом PCI-Е Gen3 x4 (NVMe v1.3). Має компактні розміри, відповідні стандарту форм-фактора 2280. Сумісний з усіма материнськими платами, обладнаними портом М. 2 з підтримкою 2/4-ліній PCI-Е Gen3. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, призначений для ПК середнього рівня, а так само недорогих робочих і ігрових станцій.
Здатний показувати гідний рівень продуктивності введення/виводу (до 260К/290К IOPS при глибокій черги запитів), хорошу швидкість читання/запису (1700/1100 Мбайт/с) і низькі затримки доступу. SSD-накопичувач Patriot P300 M. 2 P300P512GM28 забезпечує вражаюче швидке завантаження операційної системи, браузерів з великою кількістю кешованих вкладок, ресурсномістких професійних програм та актуальних ігор.
Апаратною основою його конфігурації є 4-канальний контролер Silicon Motion SM2263XT. Він не має власного DRAM-буфера, але, завдяки технології Host Memory Buffer, може використовувати для цих цілей частину системної пам'яті. Контролер працює у зв'язці з якісною 64-шарової флеш-пам'яттю TLC 3D NAND. Підтримує швидкісний SLC-кешування операцій запису, причому об'єм SLC-буфера змінюється динамічно (до 64 Гб). Ресурс гарантованої запису (TBW) дорівнює 160 Тб, що дозволяє протягом 10 років щодня записувати до 43 Гб даних.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Купити Patriot Memory P300 M.2 P300P512GM28 512 ГБ
Усі ціни 63 →Patriot P300 512GB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (P300P512GM28) P300P512GM28 | 1 439 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 512GB Patriot (P300P512GM28) | 1 664 грн. |
Накопичувач SSD 512GB Patriot P300 M.2 2280 PCIe 3.0 x4 NVMe TLC (P300P512 | 1 381 грн. |
SSD диск Patriot P300 512 GB (P300P512GM28) P300P512GM28 | 1 416 грн. |
Ssd накопичувач Patriot P300 512 GB (P300P512GM28) | 1 977 грн. |
бравши на 512ГБ. на диво все дуже добре працює, оскільки чекавши чогось гіршого, бравши за 800грн і за таку ціну все окей. та приблизно все за свою ціну нічого |
Працює добре, проблем не виникало.
Швидкість відповідає заявленим даним. Ціна та якість Чи не знайшов. користуюся Patriot Memory P300P256GM28 кілька місяців |
Розумна вартість
Бренд Patriot відомий виробництвом геймерської оперативки і різних геймерських аксесуарів, але часом випускає товари і для простих смертних. Сьогодні у нас в гостях якраз зразок такої продукції для «звичайних» користувачів — твердотільний накопичувач Patriot P300 на 512 ГБ.
Контролер майбутнього родом з минулого
Виробник не уточнює, який саме контролер використовується SSD, обмежуючись тим, що називає його «контролером наступного покоління». Судячи за даними в мережі це Silicon Motion SM2263XT, молодший брат відмінно зарекомендував себе SM2262. Порівняно з SM2262 він володіє зменшеним до чотирьох числом каналів для підключення флеш-пам'яті, а також позбавлений DRAM-інтерфейсу. Він непогано зарекомендував себе в бюджетних моделях, але якось не зовсім чесно говорити про покоління майбутнього для контролера, який вже кілька років на ринку.
Високі показники IOPS і осідання при заповненні SLC-буфера
Список переваг даної моделі включає в себе розумну вартість, відмінну швидкість читання, швидку роботу з блоками об'ємом 4 КБ, трирічну гарантію і велика різноманітність модифікацій за об'ємом. А серед особливостей згадаємо про наявність SLC-буфера, ємність якого становить близько 5 – 7% від вільного об'єму. Після його заповнення швидкість лінійного запису серйозно знижується з 1100 МБ/с до 160 – 300 МБ/с, що ріднить його з недорогими SATA SSD, які «просаживаются» подібним чином. Втім, і ціна у них майже на одному рівні, але от за показниками IOPS (тобто швидкість роботи з дрібними файлами) накопичувач від Patriot залишає їх далеко позаду. Загалом Patriot P300 можна розглядати в ролі швидкого, місткого і порівняльного доступного рішення, особливо для компактних систем з підтримкою M. 2 SSD з інтерфейсом PCI-E 3.0x4.
Модификації Patriot Memory P300 M.2 P300P512GM28
Ціни на Patriot Memory P300 M.2 P300P512GM28 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P300 M.2 P300P128GM28 128 ГБ | від 517 грн. | 62 пропозиції | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P256GM28 256 ГБ | від 775 грн. | 78 пропозицій | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P512GM28 512 ГБ | від 1 330 грн. | 65 пропозицій | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P1TBM28 1 ТБ | від 2 239 грн. | 61 пропозиція | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P2TBM28 2 ТБ | від 4 084 грн. | 60 пропозицій |