Монітор MSI G321CQP E2 31.5 "
Фото 8 |
MSI G321CQP E2 31.5 "
27 "31.5 "
Діагональ:31.5 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:*VA, MPRT 1 мс
Частота:170 Гц
Контрастність:2 500:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Режим консолі - FHD 120 Гц, роздільна здатність 2k c оптимізацією для PS5.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI G321CQP E2 31.5 "
Усі ціни 26 →Mонітор ігровий 32" MSI G321CQP E2 | 12 699 грн. |
Монітор MSI G321CQP E2 | 12 699 грн. |
MSI G321CQP E2 | 12 819 грн. |
Монитор 32" CURVED G321CQP E2 MSI | 11 660 грн. |
Монітор MSI G321CQP E2 | 12 699 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації MSI G321CQP E2
Ціни на MSI G321CQP E2 |
---|---|---|---|---|
MSI G271CQP E2 27 " | від 8 799 грн. | 1 пропозиція | ||
MSI G321CQP E2 31.5 " | від 11 660 грн. | 26 пропозицій |